Červenec 2015

Natalie Alyn Lind v Gotham

31. července 2015 v 20:20 | Chelsea |  +NEWS+
Natalie Alyn Lind ztvární v druhé řadě Gothamu, která začne 21. září, postavu Silver St. Cloud, průzračnou krásku s dokonalými způsoby hodných debutantky. Vzhledem k tomu, že jako malá přišla o oba rodiče, je nad míru pochopitelné, že najde sympatie u Bruce Waynea. Silver mu představí svého strýce Theo Galavana, filantropa-miliardáře, který bude kandidovat na statostu Gothamu. V něm Bruce nalezne otcovského přítele, ale co se týče Silver, ta nebude takovou, jaká se zdá.

Pokud zabrousíme do komiksových příběhů (jejichž následující popis obsahuje spoilery), zjistíme, že Silver St. Cloud je láskou Bruceova života. Nejprve s ní byl na počátku své "kariéry" bdělého strážce, kdy však ona zpočátku nevěděla, že její milenec je zároveň gothamským rytířem, ale Bruce to před ní tajil opodstatněně. Když totiž Silver zjistila pravou totožnost své lásky, opustila Bruce, jak už to v superhrdinských příbězích bývá, protože se bála, že jej ztratí.

Zde však vztah těchto dvou ani zdaleka nekončí. Několik let po rozchodu se totiž vrací Silver St. Cloud do Gothamu se svým milencem, který je však nakonec kvůli svým ideálům zabit Jokerem, a to přes veškeré Batmanovy snahy.

Přesto ale tato událost není pro Silver příliš tragická, jelikož vždy byla zamilovaná jen a pouze do Bruce Waynea, který ji také následně požádá o ruku a chce dokonce pověsit svou kápi na hřebík. Předtím se ale rozhodne ukázat svou Batcave dalšímu bdělému strážci, který se objevil v Gothamu, aby tak předal pomyslné žezlo bdělého strážce nad Gothamem. Z ochránce slabých se však vyklube Batmanův nepřítel a podřízne Batmanově milence hrdlo, a tak Temnému rytíři nezbývá, než se opět vrátit do ulic Gotham City a bojovat sám, neboť to jediné mu zbylo.

Natalie toho za sebou zatím vzhledem ke svému věku nemá tolik, její zatím největší rolí je Dana Caldwell z The Goldbergs. Sem tam jste ji mohli spatřit v epizodních rolích např. v Criminal Minds, iCarly, Flashpointu či One Tree Hill.

DESIGN VERSION #1

29. července 2015 v 16:32 | Chelsea |  +PAST DESIGNS+
Design version #1 | Vyrobila: Bea | Spokojenost: 110% | Nastavený od: 28.07.2015
Ani jsem netušila, že to bude tak rychlý, ale strašně moc Bei děkuji, design je užasnější než jsem vůbec mohla snít. Napřed jsem trvala na modré barvě, ale ta zelená? Je boží, ani jsem v to nedoufala a myslela si, že chudáčku Beu budu muset trápit předěláváním a ono ne a jsem moc ráda :D

Gotham bude bojovat o čtyři Emmy

29. července 2015 v 10:22 | Chelsea |  +NEWS+
O tom, že je seriál Gotham po technické stránce skvěle zvládnutý, nepochybuje snad nikdo. Nyní to potvrdila i televizní akademie, která ho nominovala hned na čtyři Emmy. 67. ročník udílení nejprestižnějších televizních cen Emmy se bude konat 20. září 2015. Seriál Gotham má nominace v následujících kategoriích.


NEJLEPŠÍ VÝPRAVA V SOUČASNÉM NEBO FANTASY SERIÁLU
GOTHAM (Pilot)
Constantine (epizody The Darkness Beneath, Feast of Friends, The Saint of Last Resorts: Part One)
Game of Thrones (epizody High Sparrow, Hardhome a Unbowed, Unbent, Unbroken)
House of Cards (epizody Chapter 29, Chapter 36)
True Blood (epizody Jesus Gonna Be Here, I Found You, Fire in The Hole)

NEJLEPŠÍ KOSTÝMY V SOUČASNÉM SERIÁLU, MINISÉRII NEBO FILMU
GOTHAM (epizoda Under the Knife)
Empire (Pilot)
Empire (epizoda The Lyon's Roar)
The Mindy Project (epizoda San Francisco Bae)
Olive Kitteridge (epizoda Incoming Tide)
Transparent (epizoda Symbolic Exemplar)

NEJLEPŠÍ STŘIH ZVUKU
GOTHAM (epizoda All Happy Families Are Alike)
Black Sails (epizoda XVIII)
Boardwalk Empire (epizoda The Good Listener)
Game of Thrones (epizoda Hardhome)
Daredevil (epizoda Speak of The Devil)
The Walking Dead (epizoda Conquer)

NEJLEPŠÍ VIZUÁLNÍ EFEKTY
GOTHAM (epizoda Lovecraft)
American Horror Story: Freak Show (epizoda Edward Mordrake, Part 2)
Boardwalk Empire (epizoda Golden Days for Boys and Girls)
Daredevil (epizoda Speak of The Devil)
The Walking Dead (epizoda Conquer)

+OFFICIAL OPEN+

28. července 2015 v 14:21 | Chelsea |  +SITE NEWS+
Seriálový blog dělám poprvý a tak doufám, že mám základ hotový, kdyžtak tu budou nějáký dodělávky, ale myslím si, že když nepočítám design, na kterém pracuje šikovná Bea, tak je to tu kompletní a můžu oficiálně otevřít tento blog a začít přidávat novinky, spřátelovat, aktivně se zapojovat. Jinak, protože Gotham má opravdu bohatý cast, nebráním se, pokud bude mít někdo zájem o spoluadminství, kontaktovat mě můžete na ask.fm.

Cory Michael Smith

26. července 2015 v 12:39 | Chelsea
+ životopis bude doplněn
+ NEWS - novinky

+ FILMOGRAPHY
-doplním

John doman

26. července 2015 v 12:38 | Chelsea
John Doman se narodil 9. ledna 1945 ve Philadelphii a vystudoval Northeast Catholic High School a univerzitu v Pennsylvanii. K herectví se dostal až v pozdějším věku. Svůj debut si odbyl v seriálu PRÁVO A POŘÁDEK, kde ztvárnil několik různých rolí. Hrál spoustu vedlejších rolí ve spoustě filmů (SMRTONOSNÁ PAST 3, MERCURY, BLUE VALENTINE,...), ale hlavně v seriálech. Namátkou můžeme jmenovat třeba ZÁKON A POŘÁDEK, POHOTOVOST, SOUDKYNĚ AMY, RODINA SOPRÁNŮ, KRIMINÁLKA LAS VEGAS, NCIS a další. Nejvíce se však proslavil v televizní seriálů HBO The Wire - ŠPÍNA BALTIMORU. V roce 2011 byl obsazen do hlavní role papeže Alexandra VI. v historickém seriálů BORGIA, který se mimo jiné natáčel i v České republice.

+ NEWS - novinky
+ FILMOGRAPHY
-doplním

Sean Pertwee

26. července 2015 v 12:38 | Chelsea
Sean Pertwee má herectví už od narození v krvi. Narodil se v Londýně jako syn Jona Pertwee, což je také známý herec a televizní herečky Dariel Pertwee. Jeho děda Roland Pertwee je též hercem a scénaristou. Vystudoval Bristol Old Vic Teatre School. Kde v roce 1986 promoval, poté tři roky cestoval s divadelní skupinou Royal Shakespeare Company. Po několika malých rolí přišla nabídka od dnes již velmi známého režiséra Paul W. Andersona do filmu SHOPPING, kde si Sean zahrál postavu Smithe. Zde si zahrál například se Sadie Frost, Judem Law. S těmito herci plus Jonnym Lee Millerem a Ewanem Mcgregorem spolu-vlastnil produkční filmovou společnost Natural Nylon, která však v roce 2003 zanikla. Sean však není jen filmový herec, během období bez filmových nabídek pracuje jako animátor, malíř či dokonce jako návrhář obalů pro alba.

+ NEWS - novinky
+ FILMOGRAPHY
-doplním

Erin Richards

26. července 2015 v 12:37 | Chelsea
Erin Richards se narodila dne sedmnáctého května roku 1986 ve Walesu ve Velké Británii. Je to britská herečka, divadelnice, komička a moderátorka. Studovala na prestižní Waleské škole Royal Welsh College of Music and Drama, čímž si zajistila solidní podklad pro svou hereckou kariéru. Právě díky tomu se brzy angažovala i do televize a prezentovala se tak v show Mosgito, či v různých rolích pro známou světově populární britskou televizní stanici BBC v Crash či Being Human.

+ NEWS - novinky
+ FILMOGRAPHY
-doplním

David Mazouz

26. července 2015 v 12:37 | Chelsea
David Mazouz se narodil 19. února 2001 v Los Angeles. Je americký herec, známý především jako Jake Bohm ze seriálu DOTEKY OSUDU. David pochází z židovské rodiny, otec Michael je lékař a je z Tuniska a matka Rachel je Američanka, i když oba její rodiče se narodili v Řecku. Svou kariéru začal v reklamách a od roku 2010 dostával menší epizodní role v televizi, např. MIKE A MOLLY, THE OFFICE nebo CRIMINAL MINDS. Velkou příležitost ale dostal až v roce 2012, kdy měl ztvárnit postavu autistického chlapce Jakea Bohma naprosto fascinovaného čísly v seriálu DOTEKY OSUDU. Byl tady seriálovým synem Kiefera Sutherlanda. Za svůj výkon byl nominován na cenu Young Artist Awards. Cenu však nezískal. Další důležitou roli dostal v roce 2014, v seriálu GOTHAM. Tady zahrál postavu Bruce Wayna. Od té doby dostává spoustu nabídek na TV seriály i filmy. David má rád sledování filmů, psaní písní a textů, zpívání, tancování a baví ho geografie a mapy.

+ NEWS - novinky
+ FILMOGRAPHY
-doplním

Robin Taylor

26. července 2015 v 12:37 | Chelsea
Robin Lord Taylor se narodil 4. června 1978 Iowě, USA. Je americký filmový a televizní herec, známý hlavně jako "Penguin" ze seriálu GOTHAM. Rodák ze Shueyille úspěšně absolvoval na Solonské střední škole a hned potom se přihlásil na Northwestern University v Chicagu. V roce 2000 se rozhodl odstěhovat do New Yorku a tam žije dodnes. Objevil se v mnoha uznávaných televizních seriálech, např. ŽIVÍ MRTVÍ, ZÁKON A POŘÁDEK: ÚTVAR PRO ZVLÁŠTNÍ OBĚTI nebo třeba v dramatickém seriálu DOBRÁ MANŽELKA. Všude to byly ale jenom epizodní role, které mu slávu zrovna nevynesly. Zahrál si i v různých nezávislých, spíše festivalových filmech, ale nic nemělo nijak valné ohlasy. Nebo se o nich a o Taylorovi nikdo moc nedozvěděl. Velký úspěch přišel až když vyhrál konkurz na roli Oswalda Copplebota, přezdívaného "Penguin", v komiksovém seriálu GOTHAM od společnosti DC Comics. Už po představení pilotního dílu byl Taylor chválen různými kritiky, například časopis Esquire napsal, že jeho výkon byl "standout". V březnu 2015 otevřeně přiznal v rozhovoru pro Slate Magazine, že je homosexuál.

+ NEWS - novinky
+ FILMOGRAPHY
-doplním

Camren Bicondova

26. července 2015 v 12:36 | Chelsea
Camren "Cam Cam" Bicondova se narodila v San Diegu v Kalifornii a je profesionální tanečnice, herečka a modelka. Tančí již od šesti let, je členkou taneční party 8 Flavahz a objevila se i na The Pulse on Tour, ve videu "Got Me Good" od Ciary či projektu Coke RED Moves. Právě na The Pulse si ji poprvé všimli hledači talentů z Clear Talent Group a krátce na to se objevila v seriálu Shake It Up stanice Disney Channel. Momentálně pendluje mezi školou, herectvím a taneční kariérou, ale nestěžuje si, věří totiž, že právě disciplína jí umožňuje lépe si užívat věcí, které miluje. Camrenin otec je voják (člen Navy SEAL), a proto i ona aktivně podporuje mnoho nadací a akcí na podporu americké armády a rodin amerických vojáků.

+ NEWS - novinky
+ FILMOGRAPHY
-doplním

Jada Pinkett Smith

26. července 2015 v 12:36 | Chelsea
Jada Pinkett Smith se narodila v Baltimoru 18. září 1971. Měří pouhých 153 centimetrů, ale dokázala se prosadit v branži mezi nejlepší černošské hvězdy. Od mala se zajímála o tanec a herectví. Později studovala choreografii a herectví na střední škole v Baltimoru a pak i v Severní Karolině. Občas ji můžeme vidět na jevišti v New Yorku, jak přednáší své básně. Je také režisérkou různých klipů pro mnohé rapové skupiny.

+ NEWS - novinky
+ FILMOGRAPHY
-doplním

Donal Logue

26. července 2015 v 12:35 | Chelsea
Donal Logue je kanadský herec, který se narodil 27.února 1966 v Ontariu irským rodičům. Donal má tři sestry a jednoho bratra. Jeho otec je prezidentem společnosti Aisling Industries, která vyrábí mikročipy pro mobilní společnosti. Většinu jeho dětství žil v Kalifornii, kde navštěvoval střední školu. Po střední škole studoval historii na Harvardu. Donal má kanadské i irské občanství. Logue má domov v Los Angeles a taky v Oregonu. Když zrovna nepracuje, má rád fotbal, dokonce hraje za amatérský tým Hollywood United.

+ NEWS - novinky
+ FILMOGRAPHY
-doplním

Ben McKenzie

26. července 2015 v 12:17 | Chelsea
Vystudoval střední školu Austin High, po studiích se rozhodl pro divadlo. Nějakou dobu zaskakoval v několika divadelních hrách, jeho největší šance však přišla až v jeho 25, kdy se zúčastnil konkurzu na nový seriál televize Fox, The O.C. Benjamin McKenzie vyhrál hlavní roli Ryana Atwooda a jeho hvězdná kariéra byla odstartována. "Přesně jeho jsme hledali! Vypadá skvěle, je talentovaný, ne moc známý - zkrátka náš člověk", řekl po prvním dílu jeden z producentů, McG. Seriál se natáčel v letech 2003-2005.

+ NEWS - novinky
+ FILMOGRAPHY
-doplním

[+INTERESTINGS+]

25. července 2015 v 12:15 | Chelsea
Zajímavosti ohledně seriálu, je možné, že budou časem přibývat.

+ Postava Fish Mooney v původních komiksech neexistuje a byla vytvořena pouze pro seriál.
+ Ben McKenzie, který hraje Jima Gordona, namluvil Batmana v animovaném filmu Batman Rok jedna (2011).
+ Herečka, která hraje Fish Mooney, je manželka populárního herce Willa Smithe.
+ Robin Taylor, který ztvárnil Oswalda, uvedl, že inspirací pro jeho roli mu byl představitel této postavy - Danny DeVito
+ Po úspěšných čtyřech epizodách se tvůrci rozhodli "natáhnout" první sérii z 16 na 22 dílů.
+ Původně se předpokládalo, že Donal Logue bude obsazen do role detektiva Jamese Gordona (Ben McKenzie).

[+FANCLUB+]

24. července 2015 v 18:29 | Chelsea
Máš rád/a seriál Gotham a chceš podpořit tenhle blog o něm? Budu moc ráda, když se přihlásíš do fanclubu blogu. Stačí jen vyplnit přihlášku do komentářů a umístit ikonku na tvůj blog.

~Přezdívka // Adresa blogu
~Co máš na Gothamu nejraději?
~S kým si vybereš ikonku? (Ikonky s castem budou později)
~Kam umístíš ikonku?


[+GOTHAM INFO+]

24. července 2015 v 18:25 | Chelsea
poster
Každý pozná meno komisára Gordona, jedného z čelných predstaviteľov boja proti zločinu, muža, ktorého povesť je synonymom práva a poriadku. Aká však bola jeho cesta od mladého detektíva po vrchného komisára? Ako dokázal lavírovať v bahne korupcie, ktorá kontrolovala Gotham City, pôsobisko najhrozivejších zločincov sveta? A prečo sa postavy ako Catwoman, Tučniak, Joker, Hádankár alebo Harvey Dent vybrali na túto temnú cestu? Seriál Gotham rozpráva o zrode najväčších gangstrov a záporných hrdinov komiksového sveta optikou mladého policajta, snažiaceho sa prispieť k poriadku v skorumpovanej a nemilosrdnej metropole. James Gordon (Ben McKenzie) odjakživa považoval Gotham ako veľkolepú a vzrušujúcu tepnu života, v ktorej jeho otec kedysi slúžil ako úspešný okresný prokurátor. Iba pred dvomi týždňami nastúpil do práce na pozícii detektíva a jeho myšlienky sa sústredia najmä na snúbenicu Barbaru Kean (Erin Richards). Nádejný detektív akoby žil vo svojom sne, kazenom iba občasnými scénami na mestských uliciach, ktoré sa vymykajú spod jeho idealizovanej predstavy o Gothame. Gordonovi nechýba odvaha, česť a pripravenosť na akciu. Jeho partnerom sa stane drzý, ale schopný veterán Harvey Bullock (Donal Logue). Dvojici sa krátko po zahájení spolupráce dostane do rúk náročný prípad vraždy miestnych miliardárov, Thomasa a Marthy Waynovcov. Na mieste činu sa Gordon stretáva s jediným svedkom: 12-ročným synom Waynovcov Bruceom (David Mazouz), ktorý ho už vtedy zaujme svojím prenikavým pohľadom, a on k nemu pocíti istú spriaznenosť. Aby pomstil chlapcových rodičov, sľúbi, že nájde ich vraha. V nasledujúcom období sa prediera gothamským podsvetím, až natrafí na bossa gangu Fisha Mooneyho (Jada Pinkett Smith) a ďalších zloduchov, ktorí túžia po sláve vo svete zločinu. Medzi odpadlíkov patria tínedžerka Selina Kyle, budúca Catwoman (Camren Bicondova) a Oswald Cobblepot, známejší ako Tučniak (Robin Taylor). Gordon je predovšetkým verný svojej práci na policajnom oddelení, vedenom Sarah Essen (Zabryna Guevara), ale nadviaže netypické priateľstvo s mladým Wayneom, ktorého po smrti rodičov vychováva komorník Alfred (Sean Pertwee). Toto priateľstvo zohrá kľúčovú úlohu v naplnení osudu, na ktorý bol chlapec predurčený.
zdroj+csfd

[+WANNA BE AFFILIATES+]

24. července 2015 v 18:18 | Chelsea
• PRAVIDLA
~Zastavte se tu aspoň jednou týdně a nechte delší komentář. Omlouvá Vás pouze moje neaktivita.
~Omlouvám se, když vás nepříjmu, ale pokud tu danou celebritu už mám nebo ji něják nefandím, tak to musíte pochopit - pokud jde o multiple celebrity, když mě první zklame, pokud budete mít stále zájem ozvu se vám.
~Váš blog by měl být fansite nebo grafický


• PŘIHLÁŠKA
~Nickname
~URL blogu
~O kom je tvůj blog?
~Onlíbená postava?
~Souhlasíš s pravidly?


GOTHAM: 01x21 The Anvil or the Hammer

24. července 2015 v 18:15 | Chelsea |  +SEASON1+