Natalie Alyn Lind v Gotham

31. července 2015 v 20:20 | Chelsea |  +NEWS+
Natalie Alyn Lind ztvární v druhé řadě Gothamu, která začne 21. září, postavu Silver St. Cloud, průzračnou krásku s dokonalými způsoby hodných debutantky. Vzhledem k tomu, že jako malá přišla o oba rodiče, je nad míru pochopitelné, že najde sympatie u Bruce Waynea. Silver mu představí svého strýce Theo Galavana, filantropa-miliardáře, který bude kandidovat na statostu Gothamu. V něm Bruce nalezne otcovského přítele, ale co se týče Silver, ta nebude takovou, jaká se zdá.

Pokud zabrousíme do komiksových příběhů (jejichž následující popis obsahuje spoilery), zjistíme, že Silver St. Cloud je láskou Bruceova života. Nejprve s ní byl na počátku své "kariéry" bdělého strážce, kdy však ona zpočátku nevěděla, že její milenec je zároveň gothamským rytířem, ale Bruce to před ní tajil opodstatněně. Když totiž Silver zjistila pravou totožnost své lásky, opustila Bruce, jak už to v superhrdinských příbězích bývá, protože se bála, že jej ztratí.

Zde však vztah těchto dvou ani zdaleka nekončí. Několik let po rozchodu se totiž vrací Silver St. Cloud do Gothamu se svým milencem, který je však nakonec kvůli svým ideálům zabit Jokerem, a to přes veškeré Batmanovy snahy.

Přesto ale tato událost není pro Silver příliš tragická, jelikož vždy byla zamilovaná jen a pouze do Bruce Waynea, který ji také následně požádá o ruku a chce dokonce pověsit svou kápi na hřebík. Předtím se ale rozhodne ukázat svou Batcave dalšímu bdělému strážci, který se objevil v Gothamu, aby tak předal pomyslné žezlo bdělého strážce nad Gothamem. Z ochránce slabých se však vyklube Batmanův nepřítel a podřízne Batmanově milence hrdlo, a tak Temnému rytíři nezbývá, než se opět vrátit do ulic Gotham City a bojovat sám, neboť to jediné mu zbylo.

Natalie toho za sebou zatím vzhledem ke svému věku nemá tolik, její zatím největší rolí je Dana Caldwell z The Goldbergs. Sem tam jste ji mohli spatřit v epizodních rolích např. v Criminal Minds, iCarly, Flashpointu či One Tree Hill.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Patty | arrow-web.blog.cz Patty | arrow-web.blog.cz | E-mail | Web | 1. srpna 2015 v 13:24 | Reagovat

Ráda spřátelím :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama