Srpen 2015

HIATUS (8. 8. - 16. 8.)

8. srpna 2015 v 20:42 | Chelsea |  +SITE NEWS+
Ahoj, stejně jako na mém hlavním blogu i zde dávám hiatus. Nastupuji do nové práce a jediný co teď chci, zvlášť v těch vedrech je přijít domů a nic nedělat a odpočívat. Užijte si zbytek prázdnin nebo taky přežijte ty vedra v práci a "uvidime" se příští týden.
PS: Je to asi samozřejmost, ale stejně napíšu, omluvte mě z obíhání a kontrol. Děkuji

GORDONŮV MENTOR, VZOR I NEPŘÍTEL. KAPITÁN BARNES PŘICHÁZÍ

3. srpna 2015 v 9:55 | Chelsea |  +NEWS+

Ve druhé řadě seriálu Gotham se budeme pravidelně setkávat s novou postavou kapitána Nathaniela Barnese, který se, slovy producentů seriálu, přiřítí na policejní oddělení v Gothamu jako tornádo. Jedná se o muže dodržujícího zákony a nastolujícího pořádek, který se nebojí vytvořit si nepřítele ani na jedné straně barikády. Pro Jamese Gordona to bude mentor, vzor a učitel, se kterým bude sdílet zápal pro spravedlnost. V době, kdy přijde do Gothamu, bude Gordonovým největším spojencem. Jak je ale v Gothamu zvykem, spojenectví nemusí vždy vydržet.

Postavu Nathaniela Barnese si, jak informoval web variety.com, zahraje Michael Chiklis, kterého můžete znát například z nejnovější čtvrté řady American Horror Story či ze seriálů The Shield nebo No Ordinary Family.